Про нас

Адвокатське бюро «Шаповалов і партнери» працює з 2012 року. За цей час наші юристи і адвокати допомогли понад 3000 клієнтам, включаючи допомогу клієнтам по більше, ніж 100 кримінальним справам.
Кредо бюро – чесна та професійна допомога громадянам, якi звернулися для вирішення їх проблеми.
На первинній консультації ви дізнаєтеся, наскільки вірогідний позитивний результат у вашій справі. Ми гарантуємо конфіденційність всіх відомостей, якi надійшли від вас – вони захищені адвокатською таємницею.
Допомагати людям у вирішенні різних правових питань – наша робота.
Ми працюємо з фізичними особами, вирiшуючи цивільно-правові та трудові спори, ефективно супроводжуючи процеси розлучення, працюючи зі складними кримінальними справами.
Юридичні особи можуть розраховувати на весь перелік послуг, включаючи професійні консультації, аналіз та підготовку договорів та інших документів, повний досудовий і судовий супровід справи.
Захищаючи права фізичних та юридичних осіб, ми керуємося буквою закону, усталеною юридичною практикою і прецедентами. Знаючи співвідношення виграних справ, ми з великою точністю передбачаємо судове рішення у вашій ситуації і пропонуємо адекватні методи захисту від позовних вимог або, навпаки, їх задоволення.
Консультацію з усіх питань проводять юристи з досвідом практичної роботи понад 10 років.
Ми твердо віримо в перемогу наших клієнтів і пропонуємо кваліфіковану юридичну і адвокатську допомогу для вирішення правових питань.