Адвокат по кримінальних справах

%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bc%d1%96%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%b5_%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%be-200x300
Якщо у Вас виникла складна життєва ситуація пов’язана з кримінальною справою, не зволікайте, якнайшвидше зверніться за допомогою до досвідченого адвоката по кримінальних справах. Чим раніше Ви звернетесь до адвоката в кримінальному процесі, тим менше помилок буде допущено і тим кращим для Вас буде результат справи.

Одним з основних напрямків діяльності нашої юридичної фірми є надання послуг адвоката по кримінальних справах. Наші адвокати мають великий позитивний досвід із захисту по кримінальних справах в суді, на досудовому слідстві, із захисту свідків.

Досвідчений адвокат по кримінальному праву завжди знайде оптимальний вихід зі складної ситуації.

Адвокат по кримінальних справах на досудовому слідстві

Якщо слідчі органи проводять досудове слідство і Вас викликають на допит як свідка чи підозрюваного, не зволікайте, зверніться за допомогою до адвоката по кримінальних справах для захисту на стадії досудового слідства.

Адвокатський захист на стадії досудового слідства по кримінальній справі включає такі основні дії:

  • ознайомлення адвоката з постановою про порушення кримінальної справи;
  • оскарження адвокатом постанови про порушення кримінальної справи;
  • визначення правомірності затримання підозрюваного та оскарження затримання;
  • визначення правомірності затримання підозрюваного та оскарження затримання;
  • зустріч адвоката з підозрюваним до першого допиту та присутність адвоката на допиті
  • ознайомлення адвоката із постановами та висновками експертиз;
  • складання адвокатом скарг, заяв, клопотань по кримінальній справі;
  • приєднання до справи додаткових доказів, проведення додаткових експертиз.

Окремо варто розглянути участь адвоката по кримінальних справах на допитах та очних ставках.

Дуже важливою є присутність адвоката на допитах та очних ставках, адже досвідчений кримінальний адвокат підкаже як себе вести, які питання будуть задавати, як правильно на них відповідати. Також адвокат не допустить тиску на допиті зі сторони слідчих органів, слідкуватиме за правомірністю дій слідчих. У разі виявлення порушень при допиті адвокат обов’язково вносить виявлені порушення в протокол допиту. На досудовому слідстві адвокат вживатиме всі можливі заходи для закриття кримінальної справи без направлення її на розгляд до суду.

Чим раніше Ви звернетесь до хорошого адвоката по кримінальних справах, тим кращим буде для Вас результат справи.

Участь адвоката в суді по кримінальній справі

Якщо кримінальна справа передана до суду, зверніться за допомогою до досвідченого адвоката по кримінальних справах. Адвокати нашої юридичної фірми мають великий позитивний досвід у веденні кримінальних справ як загальних так і економічних в судах різних інстанцій.

Обравши хорошого адвоката, Ви зробите правильний вибір, адже він захищатиме підсудного в під час усіх судових засідань, займатиметься підготовкою різних скарг, клопотань, заяв тощо.

Досвідчений адвокат зможе виробити правильну лінію і тактику захисту на стадії судового розгляду.

Не забувайте, при залученні досвідченого адвоката шанси на те, що суд виправдає, врахує пом’якшуючі обставини, направить кримінальну справу на новий розгляд, або перекваліфікує кримінальну статтю на менш тяжку значно більші.

Наша юридична фірма надає свої послуги по захисту та консультуванню в кримінальних справах цілодобово!

Адвокат для свідка в кримінальній справі

Що робити, якщо Вас викликали в міліцію як свідка в кримінальній справі? Потрібно не зволікати і якнайшвидше звернутись за допомогою до адвоката по кримінальних справах.

Якщо Ви є свідком по кримінальній справі, Ви повинні з’явитися в зазначений час та місце для дачі правдивих свідчень. Якщо обставини справи стосуються Вас або Ваших близьких родичів, Ви маєте право відмовитися від дачі таких свідчень.

Навіщо тоді потрібен адвокат свідку в кримінальній справі?

Справа в тому, що слідчі часто запрошують свідка дати свідчення по справі, попередньо попередивши його про кримінальну відповідальність за дачу неправдивих свідчень. Після дачі свідчень в якості свідка, слідчий може перекваліфікувати Ваш статус на підозрюваного. Різниця між підозрюваним та свідком в тому, що підозрюваний не зобов’язаний давати показання, адже все, що він скаже може бути використане проти нього в суді. А якщо Ви дали свідчення в якості свідка, а потім Вас перекваліфікували в підозрюваного, то все, що ви сказали як свідок може бути використано проти Вас в суді.

Адвокат для свідка в кримінальній справі одразу побачить такі наміри слідчого і порадить як правильно відповідати на ті чи інші запитання, а також слідкуватиме за недопущенням тиску на свідка зі сторони слідчих. Після закінчення дачі свідчень адвокат запише в протокол свідчень всі виявлені ним порушення під час проведення процедури.

Краще не ризикувати і скористатися своїм законним правом на присутність адвоката при допиті свідка по кримінальній справі.

Присутність адвоката при допиті свідка дозволена рішенням Конституційного суду від 30.09.2009 року.

Захист інтересів потерпілого від злочину (цивільного позивача)

Участь в кримінальному процесі у якості потерпілого або цивільного позивача завжди пов’язана з негативними емоціями. А законодавство України ніяким чином не сприяє відстоюванню інтересів потерпілого у кримінальній справі.

Тому наша адвокатська фірма пропонує послуги досвідчених адвокатів по кримінальних справах для захисту інтересів потерпілого від злочину (цивільного позивача). Компетентний адвокат відстоюватиме Ваші інтереси, сприятиме притягненню винних до відповідальності, покаранню злочинця, компенсації матеріальної та моральної шкоди.

Якщо Ви понесли матеріальні чи моральні збитки від злочину, та хочете їх відшкодувати, звертайтесь за допомогою до наших адвокатів. Адвокати нашої фірми мають значний позитивний досвід у веденні кримінальної справи на боці потерпілого. Окрім того, ми завжди турбуємось про економічну вигідність потерпілому адвокатських послуг. Ми забезпечуємо такий економічний результат, який перевищує витрати на послуги адвоката для потерпілого у кримінальній справі.

Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з українським законодавством, цивільний позивач в межах кримінального процесу звільнений від сплати всіх судових зборів, що значно зменшує витрати.

Звільніть себе від зайвих переживань, довірте цю справу професійному адвокату по кримінальних справах для потерпілого від злочину (цивільного позивача).

Адвокат в апеляційному суді по кримінальних справах

Будь-який досвідчений адвокат в кримінальній справі скаже Вам, що йти до суду без адвоката – все рівно, що ходити по замінованому полю без сапера, а тим більше, якщо це апеляційний суд.

Одна з основних спеціалізації нашої юридичної компанії – це кримінальне право, захист інтересів клієнта в судах різних інстанцій (суд першої інстанції, апеляційний суд, касаційний суд) – основа нашої юридичної діяльності.

Наші адвокати мають великий позитивний досвід ведення кримінальних справ в апеляційному суді.

Отже, згідно законодавства України, наші адвокати підготують та подадуть апеляційну скаргу протягом 15 діб з моменту проголошення вироку судом першої інстанції.

Складання апеляційної скарги потребує високої кваліфікації адвоката, адже апеляційна скарга повинна бути добре мотивованою, а для цього необхідне добре володіння нормами матеріального права, знання постанов Пленуму Верховного Суду України, судової практики, а також мати великий досвід у веденні справ в апеляційному суді.

При складанні адвокатом апеляційної скарги до апеляційного суду важливим є обізнаність захисника з тим, які обставини кримінальної справи ведуть до зміни вироку, а які – до його скасування.

Та скласти апеляційну скаргу та подати її до суду – це лише половина справи. Під час судового засідання дуже важливою є присутність досвідченого адвоката, який зможе вчасно та правильно відреагувати на аргументи опонентів, довести правоту своєї позиції та хибність позиції іншої сторони. Без досвіду та знання законодавства Ви не зможете ефективно захистити себе як в апеляційному суді, так і в суді будь-якої іншої інстанції.

Тому, якщо у Вас виникли складні життєві обставини, пов’язані з кримінальним законодавством, не зволікайте, звертайтесь до адвоката по кримінальних справах для ведення справи в суді, особливо, якщо справа дійшла до апеляційного суду.

Адвокат в суді першої інстанції по кримінальних справах

Якщо кримінальна справа потрапила до суду першої інстанції, не зволікайте, зверніться за допомогою до кваліфікованого адвоката по кримінальних справах. Вчасне звернення до адвоката – половина успіху, адже йти до суду першої інстанції без адвоката – все одно, що ходити по замінованому полю без сапера.

Адвокат у кримінальній справі в суді першої інстанції детально вивчить матеріали справи, підготує всі необхідні документи, побудує лінію захисту та візьме участь в судовому засіданні. Участь адвоката в судовому засіданні суду першої інстанції дуже важлива, адже він зможе ефективно відстоювати Ваші інтереси та оперативно реагувати на обвинувачення.

Серед адвокатів-професіоналів ходить вислів, що адвокат по кримінальних справах знайде тринадцять лазівок в десяти заповідях.

Тому, звертайтесь до адвокатів по кримінальних справах нашої юридичної компанії і Ваші інтереси в суді першої інстанції захищатимуть найкращі кримінальні адвокати.

Адвокат у кримінальній справі в суді першої інстанції детально вивчить матеріали справи, підготує всі необхідні документи, побудує лінію захисту та візьме участь в судовому засіданні. Участь адвоката в судовому засіданні суду першої інстанції дуже важлива, адже він зможе ефективно відстоювати Ваші інтереси та оперативно реагувати на обвинувачення.

З повагою,

Юридична Компанія «Шаповалов і Партнери»
Andrey@Shapovalov.co.ua

Адреса: 01001, м. Київ, Майдан Незалежності, будинок 2. Ст.метро “Майдан Незалежності” (5 метрів).