Акція! Юридичний супровід під ключ від 2500 грн.

%d1%81%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_%d0%b4%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%80%d1%96%d0%b2-300x231
Діяльність кожного підприємства, незалежно від форми власності, масштабів бізнесу, регламентується певними законодавчими нормативами. За невиконання існуючих вимог та умов ведення фінансово-господарської діяльності передбачені штрафні санкції, адміністративна, а в окремих випадках, кримінальна відповідальність. Тому сьогодні більшість підприємств прагне заручитися підтримкою професійної юридичної організації, яка здійснює юридичний супровід бізнесу на основі укладеного з клієнтом договору. Компанія “Адвокатське бюро” “Юридична компанія” ШАПОВАЛОВ І ПАРТНЕРИ” пропонує повний спектр послуг з юридичного супроводу бізнесу в Києві, та по всій території України. Це може бути комплексний юридичний супровід діяльності організації (при якому юристи та адвокати приводять у відповідність з законодавчою базою всю існуючу документацію підприємства – кадрову, бухгалтерську, податкову; перевіряють і складають договори, контракти, дотримуючись інтересів замовника), або консультаційна підтримка та окремі юридичні послуги.
Клієнт може звернутися в компанію “АБ” “ЮК” ШАПОВАЛОВ І ПАРТНЕРИ” з окремих питань, які необхідно вирішити негайно, не порушуючи законодавство. Найчастіше виникає безліч нюансів, необхідних для врегулювання, в галузі трудового права, при виникненні претензій з боку податкової інспекції та міської адміністрації. Крім того, юридичний супровід фірми допоможе застрахувати організацію від виникнення негативних ситуацій після підписання договорів з постачальниками та підрядниками. Це коректування всіх діючих в організації процесів так, щоб під час будь-якої перевірки у контролюючих органів не виникло претензій до ведення кадрової та бухгалтерської документації та звітності, нарахування та сплати усіх податків.
Юридичний супровід діяльності компанії включає підготовку і відправлення документів правового характеру – скарг, позовних заяв, угод, листів і запитів. Ділове листування організації, що знаходиться на юридичному супроводі, ведеться за всіма існуючими правилами, порушення яких може послужити причиною для відмови у вирішенні питання у судовому порядку.
Під час подолання найважливіших проблем комерційного характеру високо кваліфікований юрист або адвокат нашої компанії супроводжує клієнта, дотримуючись його інтересів в переговорних процесах і попереджаючи про всі можливі ризики, пов’язані з підписанням договору.
Юридичний супровід компанії включає в себе врегулювання взаємовідносин і спірних питань між керівництвом та найманими працівниками, дотримуючись інтересів підприємства та законннсті всіх зобов’язань перед персоналом.
Реєстрація будь-яких змін у документах, реорганізація або ліквідація підприємств, зміна керівництва або форми власності, перевірка діяльності за певний період часу, підготовка до проведення угод та переговорних процесів, виявлення недобросовісних партнерів і компаньйонів по бізнесу – це пункти, що входять до комплексного забезпечення правової підтримки підприємства.
Таким чином, юридичний супровід компанії, що здійснюється компанією “АБ” “ЮК” ШАПОВАЛОВ І ПАРТНЕРИ” – це захист інтересів підприємця і регулювання бізнес процесів з урахуванням всіх вимог законодавства та контролюючих органів.