Ліквідація підприємств

%d0%bb%d1%96%d0%ba%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%b0%d1%86%d1%96%d1%8f-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d0%bf%d1%80%d0%b8%d1%94%d0%bc%d1%81%d1%82%d0%b2-300x193
Юристи нашої компанії надають кваліфіковану допомогу у сфері ліквідації підприємств в Україні. Ліквідація юридичної особи – це дуже клопітка справа, що передбачає проходження обов’язкових перевірок, а також повідомлення цілого переліку державних органів. Довіривши проведення даної процедури нашим фахівцям, ви заощадите час і забезпечите себе від будь-яких негативних наслідків.

При зверненні в нашу компанію вам гарантований індивідуальний підхід і розробка оптимальної схеми ліквідації з точки зору всіх чинників. Незалежно від того, які цілі ви переслідуєте, наприклад, захист активів, списання заборгованості або введення мораторію на її стягнення, попередження можливого поглинання або перевірки, ми допоможемо виробити вірну лінію поведінки.

Ліквідація підприємства може здійснюватися в рамках процедури банкрутства, за рішенням власника (за відсутності заборгованості) або як зміна засновників (ідеально підходить для компаній, що фактично не здійснювали свою діяльність). Ми здійснюємо кваліфікований супровід компанії при будь-якому із зазначених варіантів, забезпечуючи виконання численних формальностей. Зокрема, наша юридична компанія надає наступні послуги:

  • Складання та реєстрація рішення про ліквідацію;
  • Публікація оголошення ліквідації;
  • Отримання опису ліквідаційної справи;
  • Супровід клієнта під час перевірки податковою інспекцією;
  • Зняття компанії з обліку в податковій інспекції, митниці, бюджетних та позабюджетних фондах;
  • Здача в міліцію печатки юридичної особи та пакету документів до архіву;
  • Здача підтверджень про зняття з обліку в державних організаціях у реєстраційну палату;

Крім цього, ми надаємо юридичну підтримку при проведенні ліквідації через банкрутство в тих випадках, коли даний варіант є найбільш ефективним для клієнта.

З повагою,

Юридична Компанія «Шаповалов і Партнери»
Andrey@Shapovalov.co.ua

Адреса: 01001, м. Київ, Майдан Незалежності, будинок 2. Ст.метро “Майдан Незалежності” (5 метрів).