Узаконення та узгодження самочинного будiвництва

%d1%81%d0%b0%d0%bc%d0%be%d1%87%d0%b8%d0%bd%d0%bd%d0%b5_%d0%b1%d1%83%d0%b4%d1%96%d0%b2%d0%bd%d0%b8%d1%86%d1%82%d0%b2%d0%be-300x203
Процедура узаконення самочинного будівництво є досить складною та перемінливою. Вона залежить від багатьох факторів самочинного будівництва (наприклад, від наявності документів на земельну ділянку, площі збудованого об’єкту, відповідність збудованого будівельним нормам і правилам, цільового призначення об’єкту нерухомості, в якому році було розпочато будівництво і в якому завершене, чи самочинно збудований об’єкт виник як новозбудований чи внаслідок реконструкції та перепланування колишнього об’єкту, наявність у забудовника документів чи повна їх відсутність і т.п.).
Кожне самочинне будівництво – це індивідуальний випадок і потребує індивідуального підходу до його узаконення.

Тому перед початком надання юридичної послуги «Узаконення самочинного будівництва» наша Юридична компанія «Шаповалов та Партнери» повинна провести аналіз можливості узаконення самочинного будівництва, перевірити наявні документи, отримати інформацію або документи, згідно яких можна буде визначитись з порядком узаконення. Після проведеного аналізу Компанія може визначитись з оптимальною для Клієнта процедурою узаконення такого будівництва та розпочати оформляти за дорученням Клієнта документацію.

Наша Компанія надає юридичну послугу «Узаконення самочинного будівництва» «під ключ» (починаючи з проведення аналізу можливості узаконення та обрання відповідної процедури узаконення і закінчуючи реєстрацією права власності на самочинне будівництво) або поетапно – відповідно до обраної Клієнтом процедури погодження та узаконення самочинного будівництва.

Послуги нашої компанії з вищеназваного питання можуть включати в себе:

  • Супровід при проведенні інвентаризації БТІ та виготовлення Техпаспорту будинку.
  • Супровід при проведенні технічного огляду на відповідність приватної будівлі державним стандартам, будівельним нормам і правилам, нормативним актам з пожежної безпеки, санітарному законодавству, що діяли на момент закінчення будівництва, а також погодження звіту про проведення технічного огляду з органом державного пожежного нагляду та державною санітарно-епідеміологічною службою .
  • Отримання довідки про погодження прийняття приватної будівлі в експлуатацію Київської міської державної адміністрації.
  • Підготовка та подача документів до Інспекції ДАБК, отримання рішення про сплату та сплата штрафу, а також отримання сертифіката  відповідності збудованого об’єкта державним будівельним нормам, стандартам та правилам.
  • Внесення інформації до Техпаспорту про прийняття будинку в експлуатацію.
  • Отримання  свідоцтва на право власності на СБ.
  • Та інші послуги.

Ви можете і не узаконювати Ваше самочинне будівництво, реконструкцію будівлі, перепланування, надбудову, добудову тощо, оскільки факт такого будівництва не зафіксований відповідними органами і спокійно користуєтесь збудованим –

Але Ви РИЗИКУЄТЕ наступним:

  • !У разі виявлення самочинного будівництва,  районна державна адміністрація може звернутись в суд про демонтаж такого будівництва за Ваші кошти, тому починати оформляти документи Вам все одно прийдеться. Більше того, потрібно буде залучати юриста щодо представництва Ваших інтересів у суді у справі про демонтування об’єкту.
  • !У разі виникнення нагальної потреби продати об’єкт нерухомості у зв’язку з життєвими ситуаціями, договір купівлі-продажу Ви укласти не зможете, а відтак, і вартість Вашого об’єкту значно впаде в ціні.
  • !Кожен з Вас хоче залишити своїм дітям, родичам нерухоме майно і зробити це так, щоб не було між ними суперечок у майбутньому. Право на спадкове майно виникає на все нерухоме майно, що було у спадкодавця. Самочинне будівництво вважається узаконеним, а відповідно і право переходу права власності на нього, виникає  лише після його державної реєстрації.

Не відкладайте на пізніше те, що можна зробити сьогодні !

З повагою,

Юридична Компанія «Шаповалов і Партнери»
Andrey@Shapovalov.co.ua

Адреса: 01001, м. Київ, Майдан Незалежності, будинок 2. Ст.метро “Майдан Незалежності” (5 метрів).