Складання договорів

%d1%81%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f_%d0%b4%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%80%d1%96%d0%b2-300x231
Грамотно складений і юридично чистий договір є одним з найпотужніших інструментів зниження ризиків. Даний документ є надійним захистом від можливого оскарження угоди, мотивує контрагента до виконання своїх зобов’язань, захищає ваші інтереси не тільки у відносинах з клієнтом чи постачальником, а й при можливому судовому спорі.
Наші юристи щомісячно розробляють десятки договорів для компаній різних галузей економіки, відстежуючи всі зміни в законодавстві. Багатий досвід участі в судових розглядах дозволяє нашим фахівцям складати документи, що здатні надійно захистити інтереси клієнта в будь-якій ситуації.

Види договорів

Ми складемо для вас поточні договори купівлі-продажу, оренди і комісії, підряду, надання послуг, а також різні угоди, пов’язані з правами на інтелектуальну власність – наприклад, договір ліцензії, концесії (передачі товарного знака), авторського замовлення або угоди.
Наші фахівці мають великий досвід складання договорів у сфері корпоративного права – наприклад, установчих або пов’язаних з купівлею-продажем акцій або часток у бізнесі.
Важливою спеціалізацією нашої компанії є угоди з операцій з нерухомим майном – купівля-продаж, оренда, суборенда, пайова участь і інші.

Параметри договору

Замовляючи складання проекту договору нашим юристам, ви отримуєте повністю доопрацьований документ, в якому визначені всі ключові параметри. Зокрема, ми розробляємо оптимальну форму договору (пролонгований, разовий) і деталізуємо пункти, що стосуються вирішення спірних ситуацій, конфіденційності, форс-мажорних обставин. Крім цього ми детально перераховуємо всі умови угоди, а також встановлюємо ступінь відповідальності для сторін (неустойка, пеня, штраф) при порушенні умов.

З повагою,

Юридична Компанія «Шаповалов і Партнери»
Andrey@Shapovalov.co.ua

Адреса: 01001, м. Київ, Майдан Незалежності, будинок 2. Ст.метро “Майдан Незалежності” (5 метрів).