Вартicть послуг

Вартість адвокатської допомоги завжди індивідуальна і формується виходячи з особливостей кожної конкретної справи. Кінцева вартість адвокатської допомоги встановлюється за погодженням з Клієнтом під час первинної консультації з Адвокатом або Юристом нашої компанії.Під час первинної консультації Клієнту роз’яснюються норми чинного законодавства, що регулюють його проблему, порядок застосування таких правових норм, судова практика щодо ведення подібних справ, й головне – практичні аспекти вирішення його проблеми й відповідні судові перспективи.

Окрім цього, вартість адвокатської та юридичної допомоги Ви можете дізнатися подзвонивши нам на один з наших телефонних номерів: (044)237-71-05; (097)237-37-33; (093)808-83-83, або написавши листа на нашу електронну адресу с коротким описанням вашої проблеми.

Хочемо звернути увагу наших потенційних Клієнтів, що в нашій юридичній компанії діє важливий принцип надання адвокатської допомоги, який є стандартом в адвокатурі по всьому світі, коли ціна адвокатської допомоги напряму пов’язана з результатом розгляду справи Клієнта в суді. Такий принцип є, на наше глибоке переконання, найбільш чесним та вигідним, як для наших Клієнтів, так і для нашої Юридичної компанії. Клієнт може бути впевнений в тому, що наша юридична компанія в повному обсязі виконає всі взяті на себе зобов’язання, а ми в свою чергу маємо можливість довести наш професіоналізм і досвід під час розгляду справи – відповідним результатом.

Ми здатні реально оцінити судові перспективи розгляду більшості справ, а також знаємо співвідношення виграних справ, які веде наша юридична компанія, ми надаємо нашим Клієнтам справедливу можливість розділити ризики ведення справи в суді, таким чином що головна частина вартості адвокатської допомоги виплачується Клієнтом згідно з результату розгляду його справи в суді.

З повагою,

Юридична Компанія «Шаповалов і Партнери»
Andrey@Shapovalov.co.ua

Адреса: 01001, м. Київ, Майдан Незалежності, будинок 2. Ст.метро “Майдан Незалежності” (5 метрів).